- Galerie České Grafiky | obchod s uměním
dnes je pondělí 11.12.2023
V galerii je celkem 1538 děl od 327 autorů.
autoři | obchodni podminky
Grafika
Obrazy a kresby
Bibliofilie
Světové umění
Knihy
Sochy a plastiky
Fotografie
Koláže
Kontakt
galerie české grafiky
info@ceskagrafika.cz
galerie ručí za pravost nabízených položek
Provozovatel: David Zajic, ič 62825291

Informace ke zboží
Ceny u jednotlivých položek jsou smluvni a uvedeny včetně DPH. Náklady na dopravu jsou zákaznikovi vyčisleny zvlášt podle typu zvolené přepravy před dokončenim objednávky. U grafických listů prezentujeme rozměry tiskové destičky, celkový rozměr papíru jsme vám ale schopni obratem zodpovědět. Poškozeni odpovidajici bežnému opotřebeni položek, se vzhledem k jejich stáři v jednotlivých popisech neuváději. Provozovatel neodpovidá za autentičnost barev a tvarovou přesnost vyobrazeného zboži.

Rezervace, objednávka a obchodni podmínky
Jsme pouze webovou galerii, zboži tedy nelze vyzvednout osobně. Prezentace zboži na těchto internetových stránkách nemá povahu návrhu na uzavřeni kupni smlouvy. Timto návrhem je až objednávka konkrétniho zboži, řádně vyplněná zákaznikem prostřednictvim Rezervačniho formuláře a odeslaná provozovateli stránek. Zpravidla do dvou dni po doručeni této objednávky provozovateli stránek bude zákaznik informován e-mailem s tim, že tato zpráva nemá povahu potvrzeni objednávky, ale je pouze informaci o doručeni objednávky. Ta je následně předána do skladu k připravě zboži, zabaleni a expedici. Kupni smlouva na objednané zboži je uzavřena v okamžiku jeho převzeti zákaznikem. Zákaznik bude v dostatečném předstihu informován o expedici zboži do mista určeni.

Dodací podmínky
Objednané zboží zasíláme do 5 pracovnich dni po celém území republiky na dobírku prostřednictvím služeb České pošty. Za balné včetně poštovného si účtujeme 120 Kč. Pokud je objednána grafika většiho rozměru, je nutné k poštovneho připočist 60 Kč za tubus. Pro Slovensko poštovné ve výši 8 eur. U zboží větších rozměrů je cenu kalkulována individuálně a její výše konzultována.

Osobni udaje
Osobni udaje zákazniků ziskané v souvislosti s provozovánim těchto internetových stránek jsou považovány za důvěrné a podléhaji ochraně dle přislušných právnich předpisů.

Závěrečné ustanoveni
Smluvni vztahy mezi zákaznikem a prodávajicim se řidi Obchodnim zákonikem a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném zněni. Tyto podminky tvoři závazný obsah všech kupnich smluv uzavřených mezi zákaznikem a prodávajicim, jež budou realizované prostřednictvim těchto internetových stránek. Zákaznik odeslánim své objednávky potvrzuje, že se řádně seznámil se všemi podminkami tohoto řádu, že těmto porozuměl a že tyto bez výhrad akceptuje.
Art novinky
12.01.2007
Rezervační systém
akceptujeme pouze rezervace s uvedeným kontaktem, tedy jménem, e-mailem a telefonním číslem. děkujeme za pochopení.
01.12.2006
Minimální výše objednávky
Minimální hodnota objednávky je 1000 Kč. Rezervace přijímáme pouze elektronicky, prostřednictvím rezervačního formuláře.